Zaproszenie na konferencję

2013-10-10 08:32
Zaproszenie na konferencję

Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie zapraszają do udziału w konferencji „ODKRYWANIE I ROZWIJANIE TALENTÓW DROGĄ DO SUKCESU NA RYNKU PRACY” - skierowanej do dyrektorów, doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli i wychowawców z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu brzeskiego. Honorowy patronat nad konferencją objął starosta brzeski Andrzeja Potępa.

Głównym celem spotkania organizowanego w ramach V Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest przekazanie uczestnikom konferencji informacji i doświadczeń pomocnych w przygotowaniu młodzieży do dokonywania przemyślanych wyborów edukacyjno - zawodowych, wiedzy istotnej dla każdego, kto chce skutecznie funkcjonować na stale zmieniającym się rynku pracy. Ponadto w ramach konferencji zostaną zaprezentowane szkoły ponadgimnazjalne powiatu brzeskiego.

Spotkanie odbędzie się 17 października 2013 r. w godz. 10.00 – 13.00, w sali konferencyjnej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Piastowskiej 2b w Brzesku.