Kolejna edycja szkolenia w Klubie Pracy zakończona

2013-10-03 08:57
Kolejna edycja szkolenia w Klubie Pracy zakończona

Celem szkolenia było przygotowanie uczestników do intensywnego i efektywnego poszukiwania pracy, tak aby po zakończeniu zajęć byli w stanie:
•    określić i zanalizować lokalny rynek pracy
•    zastosować różnorodne techniki poszukiwania pracy
•    określić i porównać swoje mocne strony z możliwościami oferowanymi przez rynek pracy
•    udoskonalić umiejętności podejmowania decyzji i planowania swoich działań.

Szkolenie w Klubie Pracy trwało trzy tygodnie.
W trakcie dwóch pierwszych tygodni lider klubu pracy realizował sesje szkoleniowe, podczas których uczestnicy zdobywali wiedzę teoretyczną i rozwijali praktyczne umiejętności, które będą przydatne w poszukiwaniu pracy.
Trzeci tydzień przeznaczony był na aktywne poszukiwanie pracy przez uczestników szkolenia z praktycznym zastosowaniem poznanych zachowań, metod i technik poszukiwania pracy. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali materiały szkoleniowe oraz pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy.

Osoby zarejestrowane zainteresowane udziałem w szkoleniu w Klubie Pracy proszone są o kontakt:
•    osobisty z liderem klubu pracy (pokój nr 19, I piętro) lub specjalistą ds. rozwoju zawodowego
(pokój nr 15, I piętro)
•    telefoniczny - 14/6630522 wew. 267 lub 277.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny!