Dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia

2013-09-17 09:09
Dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku w miesiącu październiku 2013 roku planuje organizację dwóch szkoleń dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia tj.

„Pracownik dozoru mienia z obsługą sprzętu i urządzeń portierni", którego celem będzie uzyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie:
•    pracownika dozoru mienia
•    obsługi sprzętu i urządzeń portierni (tj. komputera, ksera, monitoringu, faxu, itp.)
•    wykorzystania nabytych kwalifikacji w poszukiwaniu pracy.

Kurs obsługi komputera i kasy fiskalnej wraz z modułem aktywnego poruszania sie po rynku pracy", którego celem będzie uzyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu:
•    aktywnego poruszania się po rynku pracy
•    obsługi komputera
•    obsługi kasy fiskalnej

Informacje nt. szkoleń można uzyskać osobiście u specjalisty ds. rozwoju zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy - pokój nr 15 (I piętro) lub telefonicznie pod numerem 146646277 lub 146630522 wew. 277.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uczestnikom przysługuje stypendium szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu.