Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży z Ukrainy oraz ich opiekunów

2022-03-18 13:40

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brzesku zaprasza do skorzystania z diagnozy oraz doraźnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej, a także interwencji kryzysowej z pomocą tłumacza: języka ukraińskiego i języka angielskiego. Pomoc kierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży jak również rodziców i opiekunów - obywateli Ukrainy.

Nasi psycholodzy i pedagodzy udzielą wsparcia merytorycznego, emocjonalnego i informacyjnego.

UWAGA:

Prosimy o zgłaszanie dzieci, które dotąd w Ukrainie korzystały z orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinii o specjalnych potrzebach edukacyjnych w celu udzielenia im najlepszej możliwej w obecnej sytuacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wnioski (w języku polskim oraz języku ukraińskim) dostępne w sekretariacie Poradni oraz na stronie internetowej:

Oprócz indywidualnej specjalistycznej diagnozy psychologiczno-pedagogicznej zapraszamy na:

• grupę wsparcia dzieci i młodzieży (do 10 osób)
    • wtorek godz. 1600 - 1700
  • grupę wsparcia dla rodziców/opiekunów dzieci (do 10 osób)
    • czwartek godz. 1600 – 1730

miejsce: gabinet nr 13 oznakowany flagą ukraińską w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Brzesku przy ul. Piastowskiej 2B, II piętro
zapisy: indywidualnie w sekretariacie Poradni lub pod nr tel. (14) 66-301-81,
lub tel. kom. 609-990-283

ПСИХОЛОГІЧНО-ПЕДАГОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ ТА МОЛОДІ З УКРАЇНИ ТА ЇХ ОПІКУВАЛЬНИКАМ

Психолого-педагогічний консультативний центр у Бжеско запрошує Вас скористатися з моливості проведення діагностичного аналізу, невідкладної психолого-педагогічної допомоги, а також екстреної допомоги в присутності перекладача: українською та англійською мовами.

Допомога спрямована до дітей, підлітків, а також їх батьків та опікунів – громадян України.

Наші психологи та педагоги нададуть змістовну, емоційну та інформаційну підтримку.

УВАГА:
Звертаємося до Вас з проханням повідомити про дітей, які до цього часу на підставі стосовного рішення отримували  спеціальну освіту чи брали участь в спеціальному освітньому процесі в Україні, щоб надати їм якнайкращу психолого-педагогічну допомогу в нинішній ситуації.

Заявки (польською та українською мовами) доступні в офісі Психолого-педагогічного консультативного центру та на сайті цього закладу:

Окрім індивідуальної, фахової, психолого-педагогічної діагностики, запрошуємо Вас на:

• групу підтримки для дітей та підлітків (до 10 осіб)
  • у вівторок: 1600 - 1700
  • групу підтримки для батьків/опікунів дітей (до 10 осіб)
  • у четвер: 1600 – 1730

місце: кабінет № 13, позначений українським прапором, у Психолого-педагогічному консультативному центрі м. Бжеско, за адресою вул. Пястовська 2Б, 3-й поверх.

реєстрація: індивідуально в офісі Психолого-педагогічного консультативного центру або за телефоном (14) 66-301-81, тел. мобільний: 609-990-283.