Jesteś pracodawcą i chcesz pomóc uchodźcom?

2022-03-04 13:48
Jesteś pracodawcą i chcesz pomóc uchodźcom?

Uchodźcy z Ukrainy poza wsparciem w postaci miejsca do zamieszkania, pomocy medycznej i socjalnej będą potrzebowali również miejsc pracy.

Jesteś pracodawcą i chcesz pomóc uchodźcom z Ukrainy? Jesteś uchodźcą? Szukasz pracy? Zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Brzesku.

Punkt Obsługi Pracodawców
Brzesko, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19
pokój nr 18 i 19 (I piętro)

14 66 46 279, 14 66 46 268
posrednictwo@pup-brzesko.pl

Zapraszamy do współpracy.

W związku z trwającą wojną w Ukrainie oraz aktywnym włączeniem się Samorządu Województwa Małopolskiego w działania pomocowe na rzecz uchodźców wojennych, zwracamy się z prośbą o wskazanie ewentualnego zatrudnienia obywateli Ukrainy w Państwa firmie. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu parę minut, a Województwu pomoże oszacować skalę pomocy jaką możemy wspólnie zaoferować potrzebującym Ukraińcom.

W imieniu Województwa Małopolskiego oraz potrzebujących Ukraińców bardzo dziękujemy za pomoc.