Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Siła Kompetencji - poznaj szczegóły!

2021-12-06 13:16
Siła Kompetencji - poznaj szczegóły!

Zapraszamy do skorzystania z oferty projektu "Siła Kompetencji" realizowanego przez Instytut Turystyki w Krakowie. Celem projektu jest pomoc w przekwalifikowaniu i poszukiwaniu nowego miejsca pracy u 200 osób - zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika, przewidzianych do zwolnienia oraz zagrożonych zwolnieniem z pracy, realizowany na terenie województwa małopolskiego.

Okres realizacji: 01.01.2021 – 31.12.2022 r.

Obszar realizacji: woj. małopolskie

Dla kogo: osoby zamieszkałe i/lub pracujące na terenie woj. małopolskiego należące co najmniej do jednej z poniższych grup:

  • pracownicy przewidziani do zwolnienia lub zagrożeni zwolnieniem z pracy,
  • osoby zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy (max. do 6 m-cy od dnia przystąpienia do projektu) (w tym osoby, którym um. o pracę lub um. zlecenie nie zostały przedłużone z przyczyn dotyczących zakładu pracy)
  • osoby odchodzące z rolnictwa lub członkowie ich rodzin ubezpieczeni w KRUS.

Przyjmowanie zgłoszeń: od 15.04.2021 r

  • Nabór 12: 24.11.2021- 07.12.2021
  • Nabór 13: 08.12.2021- 21.12.2021
  • Nabór 14: 22.12.2021- 04.01.2022

Formy wsparcia: bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, bezzwrotne dotacje na utworzenie przedsiębiorstwa społecznego, kurs przedsiębiorczości, doradztwo indywidualne (przed i po otrzymaniu dotacji), bezzwrotne środki na utworzenie miejsca pracy w istniejącym przedsiębiorstwie społecznym oraz w podmiotach ekonomii społecznej (pod warunkiem przekształcenia w przedsiębiorstwo społeczne), staże zawodowe (4 m-ce), poradnictwo zawodowe, indywidualne sesje z coachem, pośrednictwo pracy, kursy zawodowe, stypendium szkoleniowe, stypendia stażowe.

Dokumenty rekrutacyjne:

Zgłoszenia przyjmujemy w biurze projektu jak również w formie elektronicznej na adresy email podane poniżej lub listownie na niżej podany adres z dopiskiem SIŁA KOMPETENCJI

Źródło: http://www.itk.krakow.pl/