Efekty wdrożenia nowego systemu doskonalenia nauczycieli

2013-08-26 13:16
Efekty wdrożenia nowego systemu doskonalenia nauczycieli

Zakończenie roku przedszkolnego było wspaniałym momentem zaprezentowania efektów pracy nauczycieli z dziećmi w minionym roku szkolnym 2012/2013. W Publicznym Przedszkolu w Szczepanowie, którego dyrektorem jest  Marzena Babicz, dzięki realizacji oferty doskonalenia "Praca z uczniem zdolnym," nauczyciele poszerzyli wiedzę z zakresu pracy z dziećmi uzdolnionymi muzycznie, ruchowo i  tanecznie. Cykl szkoleń i warsztatów z nauczycielami poprowadziła Dorota Thomas - wielokrotna triumfatorka turniejów tanecznych, posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”,  występująca w programie TVP „Jaka to melodia”, wielokrotna triumfatorka Grand Prix Polski. Ponadto jest wykwalifikowanym pedagogiem, Instruktorem Tańca Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz magistrem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Piękne układy  taneczne, jako efekt wdrażania nabytych przez nauczycieli umiejętności, w  wykonaniu przedszkolaków, podziwiali rodzice i zaproszeni goście.