Kolejne usprawnienia biblioteczne

2013-08-21 12:21
Kolejne usprawnienia biblioteczne

Tylko w ostatnim roku PiMBP zadbała o uruchomienie elektronicznych zamówień. Dzięki tej opcji czytelnicy po zalogowaniu się do katalogu księgozbioru mogą samodzielnie wpisywać się w kolejkę oczekujących na daną książkę. Dostęp do elektronicznego konta czytelnika pozwala samodzielnie kontrolować liczbę wypożyczonych książek oraz przesuwać termin ich zwrotu.
Kolejnym usprawnieniem jest dodatkowe stanowisko wypożyczeń. Od poniedziałku 19 sierpnia 2013 roku w wypożyczalni dla dorosłych działają dwa stanowiska elektronicznego wypożyczania – usprawni to proces wypożyczeń i zmniejszy czas oczekiwania czytelników.

www.bibliotekabrzesko.pl