Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2021-2030

2021-10-07 11:45
Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2021-2030

Szanowni Państwo,

zakończył się zasadniczy etap prac związanych z opracowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2021-2030, obejmujący w szczególności przeprowadzenie analiz statystycznych i strategicznych, realizację badania sondażowego wśród mieszkańców, organizację warsztatów z udziałem środowisk lokalnych, a także prace eksperckie. Powstał tym samym projekt dokumentu, stanowiący efekt prac władz samorządowych powiatu brzeskiego, reprezentantów gmin powiatu, przedstawicieli instytucji publicznych, a także mieszkańców i przedstawicieli środowiska pozarządowego, którzy zaangażowali się w proces jego tworzenia.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie się oraz przedstawienie opinii i ewentualnych sugestii zmian w ramach prezentowanego projektu strategii. Wypełniony i podpisany formularz można składać:

  1. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul. Głowackiego 51,
  2. pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul. Głowackiego 51 (decyduje data wpływu do urzędu),
  3. za pomocą poczty elektronicznej na adres: fundusze@powiatbrzeski.pl.

Gromadzenie uwag potrwa do 18 października 2021 r. do godz. 12:00. Po zakończeniu procesu i analizie przedstawionych uwag opracowana zostanie finalna wersja dokumentu strategii.

STRATEGIA ROZWOJU POWIATU BRZESKIEGO NA LATA 2021-2030

FORMULARZ ZGŁASZANIA UWAG