Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

2021-09-23 13:00
Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

Zarząd Powiatu Brzeskiego informuje, iż w okresie od dnia 25 września do 01 października 2021 r. zostaną przeprowadzone konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dotyczące projektu „Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2022”. Konsultacje będą przeprowadzone poprzez umieszczenie projektu Programu, o którym mowa wyżej – w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Brzeskiego.

Ewentualne uwagi i sugestie można zgłaszać w terminie do 01 października 2021 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: ngo@powiatbrzeski.pl  lub pisemnie na dziennik podawczy Starostwa Powiatowego w Brzesku, ul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko (pok. 213).

INFORMACJA

UCHWAŁA