Dialog obywatelski na wsi czyli sołtys, rada sołecka i KGW w akcji

2021-08-19 12:19
Dialog obywatelski na wsi czyli sołtys, rada sołecka i KGW w akcji

Federacja Organizacji Pozarządowych Regionu Brzeskiego - BrzesFOP we współpracy z Małopolskim Stowarzyszeniem Sołtysów realizuje projekt pn. „Dialog obywatelski na wsi czyli sołtys, rada sołecka i KGW w akcji”, finansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do sołtysów, członków rad sołeckich i przedstawicieli KGW z terenu powiatu brzeskiego, bocheńskiego i tarnowskiego województwa małopolskiego.

W projekcie przewidziano kompleksowe wsparcie obejmujące m.in. szkolenia wyjazdowe, warsztaty, mikrogranty, imprezę obywatelską, mające na celu wzmocnić potencjał środowisk wiejskich poprzez wzmacnianie roli lokalnych liderów i ich kompetencji, wsparcie dialogu obywatelskiego na poziomie regionalnym, a także działania mające zaangażować sektor obywatelski w lokalne życie publiczne.

Rekrutacja do projektu trwa do dnia 30 sierpnia 2021 roku. Pierwsze szkolenie wyjazdowe zaplanowane jest już na wrzesień 2021. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do udziału w projekcia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 503 782 207 lub +48 516 988 173.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Dialog obywatelski na wsi czyli sołtys, rada sołecka i KGW w akcji”

Opis projektu

Formularz rekrutacyjny i oświadczenie RODO do projektu „Dialog obywatelski na wsi czyli sołtys, rada sołecka i KGW w akcji”

Test rekrutacyjny do projektu "„Dialog obywatelski na wsi czyli sołtys, rada sołecka i KGW w akcji”