VIII edycja konkursu „Amicus Hominum”

2013-07-30 11:32
VIII edycja konkursu „Amicus Hominum”

Celem konkursu jest wyróżnienie osób, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka  i w swoich działaniach kierują się zasadą niesienia pomocy i służby dla innych, jak również promocja i popularyzacja właściwych wzorców społecznych.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać zarówno organizacje pozarządowe i inne organizacje społeczne; inne osoby prawne; kościoły i związki wyznaniowe; osoby fizyczne oraz organy administracji publicznej.

Do Nagrody można zgłaszać osoby prywatne związane z Małopolską w następujących kategoriach:
•    Polityka społeczna i prorodzinna
•    Promocja i ochrona zdrowia
•    Pomoc niepełnosprawnym
•    Sport i edukacja
•    Działalność filantropijna

Zgłoszenia należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym w terminie do 31 sierpnia 2013 r. (liczy się data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego).

Więcej informacji:  www.malopolskie.pl/ngo