Górka Cup 2021

2021-06-21 08:18
Górka Cup 2021

Ochotnicza Straż Pożarna w Górce zaprasza do udziału w Strażackim Turnieju Piłki Siatkowej który odbędzie się 11 lipca 2021 roku w Górce. W turnieju mogą brać udział jednostki OSP oraz stowarzyszenia i nieformalne zespoły reprezentujące miejscowości z terenu powiatu brzeskiego. Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych:

• młodzieżowe drużyny,
  • seniorskie drużyny.

Organizator poza nagrodami dla wszystkich drużyn zapewnia posiłek regeneracyjny i świetną zabawę. Szczegóły dotyczące rozgrywek dostępne są w regulaminie: Regulamin. Lista zgłoszeniowa: Lista. Zgoda na udział w turnieju dla osób niepełnoletnich: Zgoda.

Zapisy drużyn pod numerem telefonu: 662 536 145

Liczba zespołów ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń

Zadanie publiczne pn. Strażacki Turniej Piłki Siatkowej „Górka Cup 2021” jest współfinansowane przez Powiat Brzeski.