Zagłosuj na "Zakątek regionalnych smaków w Krainie Vesny"

2021-05-13 15:36
Zagłosuj na "Zakątek regionalnych smaków w Krainie Vesny"

Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans "Vesna", jako autor inicjatywy pt. "Zakątek regionalnych smaków w Krainie Vesny" zgłoszonej do Programu Grantowego Carlsberg Polska, zachęca do zapoznania się z inicjatywą i oddanie głosów, które przyczynią się do jej realizacji. Wystarczy kliknąć poniższy link, następnie, wpisując swój adres mailowy, zagłosować poprzez kliknięcie w przesłany na wskazany adres mailowy link potwierdzający oddanie głosu.

ODDAJ GŁOS!

Każdy głos się liczy !!

Dziękujemy :) - Zespół Stowarzyszenia Regiony Nowych Szans "Vesna"