Ogólnopolski konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

2021-05-13 11:28
Ogólnopolski konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

XXIV edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców to znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Statuetki przyznawane są w 17. kategoriach. W dotychczasowych 23 edycjach plebiscytu zgłosiło się 9 230 firm, a 5 630 otrzymało nominacje. Nagrodzono do tej pory 974 firmy. Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą. Przedsiębiorstwa, które chciałyby się znaleźć w gronie najlepszych firm, mogą zgłaszać się do 31 lipca 2021 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie konkursu www.nagrodawiktoria.pl.

W konkursie o WIKTORIĘ mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze mające siedzibę i rejestrację na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (lub ich udokumentowani prawni następcy), zarejestrowane co najmniej rok przed ogłoszeniem kolejnej edycji Konkursu. Konkurs składa się z jednego etapu, który wymaga od uczestników złożenia określonego zestawu dokumentów: formularz zgłoszenia, który podlega weryfikacji, po której uczestnik otrzyma oficjalną NOMINACJĘ oraz kompletu dokumentów do udziału w konkursie wymienionych na stronie www.nagrodawiktoria.pl. Złożone dokumenty podlegają ocenie Kapituły Konkursowej. W wyniku tej oceny zostaje wyłoniona lista firm w siedemnastu kategoriach, które otrzymają nagrodę WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców. W tym roku organizatorzy konkursu dopuszczają składanie pisemnej prezentacji firmy i jej osiągnięć zamiast zeszytu konkursowego. Zgłoszenie firmy do konkursu jest bezpłatne. Materiały konkursowe prosimy przesyłać drogą mailową – zeszyt konkursowy lub prezentacja - plik pdf maksymalnie do 10 Mb.

W trosce o właściwą prezentację firm oraz wysoki poziom wydarzenia, organizatorzy mają przygotowany szereg rozwiązań dla Laureatów Konkursu pomocnych we właściwej ich prezentacji podczas Wielkiej Gali. Uczestnicy zostaną z nimi zapoznani otrzymując dokumenty udziału w konkursie.

Wielka Gala wręczenia nagród WIKTORII, która odbędzie się 9 października 2021 r. w Warszawie, będzie jak co roku świętem przedsiębiorczości. Jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością, podczas której przedstawiciele biznesu mogą w przyjemnej atmosferze podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać nowe, wartościowe kontakty.

W konkursie WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców nominowane są firmy w 17 kategoriach:

1. Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami
  2. Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa