INFORMACJA

2013-07-19 12:23
INFORMACJA

Ogólnie powierzchnia terenów objętych przedmiotem zamówienia wg danych wynikających z ewidencji gruntów i budynków wynosi 2562 ha, z tego na terenie Gmin:  Brzesko (pow. 645 ha), Czchów (762 ha), Szczurowa (278 ha) oraz Dębno (877 ha).
Starosta Brzeski wystąpił, do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie oraz do Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Krakowie pismami z dnia 16.07.2013 r. o uzgodnienie zakresu oraz stopnia szczegółowości informacji wymaganych w prognozie oddziaływania na środowisko w/w przedsięwzięcia.