Kraina Vesny - „Złazy na Anczykówkę – cztery pory roku”

2021-05-04 14:54
Kraina Vesny - „Złazy na Anczykówkę – cztery pory roku”

Zapraszamy do wspólnego wędrowania szlakami, które prowadzą przez pogranicze Pogórza Rożnowskiego i Wiśnickiego. Będzie to okazja do podziwiania pięknych terenów malowanych kolorami czterech pór roku. Każda wypraw zakończy się w naszej osadzie na Anczykówce w Gnojniku biesiadą turystyczną. Pierwszy złaz już 8 maja.

Trasa wiosenna: Zaczynamy w Czchowie zwiedzaniem wzgórza zamkowego oraz rynku z jego zabytkami, wejdziemy na Machulec - majestatyczny szczyt panujący nad okolicą. Czerwonym szlakiem dotrzemy do Gosprzydowej, gdzie można zobaczyć m.in. piękne drewniane zespoły sakralne. Doliną Uszwicy dojdziemy na Anczykówkę.

Wiosenny Złaz na Anczykówkę

Zapisy:

1. stowarzyszenie.vesna@gmail.com /imię i nazwisko oraz pesel uczestnika/
  2. nr.konta 17203000451110000002799510 /przelew kwoty za wyprawę/
  3. adres biura pl.Kazimierza Wielkiego 3/24, 32-800 Brzesko /osobiście, płatność gotówką lub kartą/

Źródło: Stowarzyszenie Vesna