2021-05-04 13:07
OGŁOSZENIE

Zawiadomienie Starosty Brzeskiego z dnia 28 kwietnia 2021 r.,  o prowadzeniu wszczętego z urzędu postępowania administracyjnego znak: AG-I.683.2.19.2019.DG, w trybie przewidzianym dla nieuregulowanego stanu prawnego poprzez publiczne obwieszczenia oraz o przedłużeniu terminu załatwienia sprawy.

Sprawa dot. wydania decyzji ustalającej wysokość odszkodowania za nieruchomość obejmującą działkę nr 657/2 obręb Przyborów, gm. Borzęcin, przeznaczoną pod inwestycję drogową pn.: ,,Budowa drogi gminnej ,,Zagórze” łączącej drogę powiatową nr 1430 K Brzesko – Szczepanów – Borzęcin z drogą gminną Łazy – Rudy Rysie obr. Przyborów, gm. Borzęcin, woj. Małopolskie w km 0+000,00 – km 1+555,78”.