Webinarium dla branży turystycznej

2021-04-28 09:30
Webinarium dla branży turystycznej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniu  30 kwietnia o godz. 10:00 na FB Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości odbędzie się webinarium dla małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej.

W trakcie webinarium zostanie przedstawiona obecna sytuacja w branży turystycznej w Małopolsce. Zostanie przekazana informacja o małopolskiej pożyczce dla branży turystycznej, a także przedstawione zostaną instrumenty pomocowe ujęte w Tarczy Antykryzysowej 9.0, instrumenty finansowe Banku Gospodarstwa Krajowego oraz oferta Agencji Rozwoju Przemysłu i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

W webinarium weźmie udział Wicemarszałek Województwa Małopolskiego – Tomasz Urynowicz, Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości – dr Rafał Solecki, Prezes Polskiej Izby Turystyki Oddział Małopolski – Piotr Laskowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi UMWM – Jakub Szymański, a także specjaliści z zespołu wsparcia przedsiębiorstw w czasie pandemii w Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości.

Poniżej linki do wydarzenia: https://www.facebook.com/MalopolskieCentrumPrzedsiebiorczosci/

Źródło: Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości