Wycieczki i warsztaty dla młodzieży - Solidarność z Dziedzictwem

2021-04-14 11:41
Wycieczki i warsztaty dla młodzieży - Solidarność z Dziedzictwem

Zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym przez Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji „Młodzież solidarna z dziedzictwem”, finansowany w ramach programu PO WER 2014-2020, którego celem jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży w wieku 15-29 lat mieszkającej i/lub uczącej się i/lub pracującej na terenie województwa małopolskiego, w oparciu o regionalne i lokalne dziedzictwo kulturowe.

Do projektu zostanie przyjętych łącznie 160 młodych osób, które w ramach realizacji programu wsparcia opracują z doradcą zawodowym Indywidualny Plan Działania, a następnie będą rozwijać 15 kompetencji społecznych podczas dedykowanych warsztatów i wycieczek do szczególnych miejsc w Małopolsce.

Przyjmowane są zarówno zgłoszenia indywidulane, jak i grupowe, więc istnieje możliwość organizacji ściezki dla całej klasy czy grupy znajomych. Szczegóły dotyczące projektu, w tym dokumentacja rekrutacyjna, są dostępne na stronie: www.dziedzictwo.mistia.org.pl

Zachęcamy do kontaktu z koordynatorami projektu:
Dawid Hoinkis, dawid.hoinkis@mistia.org.pl, tel.12 633 51 54, 510 168 373
Monika Halicka, monika.halicka@mistia.org.pl, tel. 791 966 762.

Źródło: www.dziedzictwo.mistia.org.pl