Konkurs ofert rozstrzygnięty!

2021-04-09 15:15
Konkurs ofert rozstrzygnięty!

UCHWAŁA NR 728/2021 ZARZĄDU POWIATU BRZESKIEGO z dnia 8 kwietnia 2021 r. w sprawie wyboru najkorzystniejszych ofert i ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresach ochrony i promocji zdrowia,kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Po zapoznaniu się z wynikami prac Komisji Konkursowej powołanej do oceny złożonych ofert w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych dokonuje się wyboru najkorzystniejszych ofert i ogłasza następujące wyniki konkursu ofert:

UCHWAŁA NR 728/2021 ZARZĄDU POWIATU BRZESKIEGO