Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

 

Wspólnie stwórzmy Strategię Powiatu - wypełnij ANKIETĘ - Twoja opinia jest dla nas ważna!

2021-04-06 10:20
Wspólnie stwórzmy Strategię Powiatu - wypełnij ANKIETĘ - Twoja opinia jest dla nas ważna!

Powiat Brzeski rozpoczął prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju na lata 2021-2030. Ich elementem jest badanie ankietowe, które pozwoli poznać problemy, potrzeby i oczekiwania naszych mieszkańców. Wszystkie odpowiedzi zostaną przeanalizowane, a wnioski wykorzystane w procesie wyznaczania celów i zadań na najbliższe lata. Ankieta dostępna jest pod linkiem:

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU BRZESKIEGO

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. W żaden sposób indywidulane odpowiedzi nie będą publicznie udostępniane.

Badanie potrwa do 25 kwietnia 2021 włącznie. Z góry Państwu bardzo dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Większość stanowią pytania zamknięte, więc całość nie powinna zająć Państwu więcej niż 10-15 minut. Wierzymy, że pytania ankiety okażą się dla Państwa interesujące.