Wspólnie stwórzmy Strategię Powiatu - wypełnij ANKIETĘ - Twoja opinia jest dla nas ważna!

2021-04-06 10:20

Powiat Brzeski rozpoczął prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju na lata 2021-2030. Ich elementem jest badanie ankietowe, które pozwoli poznać problemy, potrzeby i oczekiwania naszych mieszkańców. Wszystkie odpowiedzi zostaną przeanalizowane, a wnioski wykorzystane w procesie wyznaczania celów i zadań na najbliższe lata. Ankieta dostępna jest pod linkiem:

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU BRZESKIEGO

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. W żaden sposób indywidulane odpowiedzi nie będą publicznie udostępniane.

Badanie potrwa do 25 kwietnia 2021 włącznie. Z góry Państwu bardzo dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Większość stanowią pytania zamknięte, więc całość nie powinna zająć Państwu więcej niż 10-15 minut. Wierzymy, że pytania ankiety okażą się dla Państwa interesujące.