Wyróżnienie dla www.powiatbrzeski.pl

2013-07-18 12:29
Wyróżnienie dla www.powiatbrzeski.pl

Witryna www.powiatbrzeski.pl została wyróżniona za stronę przyjazną w formie i bogatą w treść, dostarczającą nie tylko informacji urzędowych, ale aktualności w kilku serwisach tematycznych, wykorzystującą multimedia i możliwości, jakie stwarzają funkcje społecznościowe.

Wręczenie tytułów laureatom " VI konkursu na najlepszą stronę internetową Małopolski" odbyło się 12 lipca 2013 r. w siedzibie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski.