Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

 

Stypendium Premiera dla Uczennicy technikum w Szczurowej

2021-02-22 09:25
Stypendium Premiera dla Uczennicy technikum w Szczurowej

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczeń wykazujący szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach rezultaty co najmniej dobre. Te kryteria spełniła w naszej szkole uczennica z klasy III Technikum Handlowego - Emilia Wąsik, uzyskując średnią ocen 4,94.

Emilia WąsikEmilia Wąsik

Emilia to osoba o wielu pasjach i zainteresowaniach. Uwielbia czytać książki, ma ogromny talent muzyczny – pięknie śpiewa, interesuje się sportem, a zwłaszcza piłką nożną. Przepada również za częstymi spacerami po lesie, które przynoszą jej relaks. Emilia to uczennica zawsze pozytywnie i aktywnie nastawiona do życia, a nauka stanowi jej główne zamiłowanie.

Serdecznie gratulujemy tak prestiżowego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Źródło: ZS Szczurowa