Zapraszamy do wspólnego świętowania 75-lecia biblioteki

2021-02-12 13:33
Zapraszamy do wspólnego świętowania 75-lecia biblioteki

Rok 2021 będzie w Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku rokiem szczególnym – obchodzić będziemy jubileusz 75-lecia działalności instytucji. Będzie to zarazem 10. rocznica funkcjonowania biblioteki w budynku Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku.

W ramach obchodów, które trwać będą przez cały rok, biblioteka planuje szereg inicjatyw w formie stacjonarnej i online. Chcemy, by ten szczególny jubileuszowy rok był czasem zarówno wspomnień i celebrowania historii, jak też rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.

Honorowy patronat nad jubileuszem objęli starosta brzeski Andrzej Potępa oraz burmistrz Brzeska Tomasz Latocha.