Profesjonalne NGO

Poniedziałek: 16.00 – 18.00
Wtorek:          14.00 -  18.30
Czwartek:       14.00 -  18.30

Centrum Wsparcia NGO realizować będzie  rozmaite szkolenia i doradztwo dla sektora pozarządowego. m.in. ze sposobów zdobywania środków na działalność tj. źródła finansowania, zasady dofinansowania ze środków krajowych i europejskich (od analizy programów, poprzez przygotowanie dokumentacji konkursowej i opracowanie wniosku), regulacje prawne, zarządzanie projektem i zespołem projektowym, kampanie społeczne, księgowość NGO  oraz wiele innych.   Ponadto Centrum Wsparcia będzie prowadzić zindywidualizowany  coaching (szkoleniowo-doradczy), benchmarking (audyt przyjacielski), networking (spotkania branżowe NGO).
Przy Centrum Wsparcia  działa również Inkubator NGO jego głównym zadaniem jest wsparcie osób zdeterminowanych  na  założenie organizacji pozarządowej oraz  „młodych” organizacji. w zakresie działań Inkubatora  będą również szkolenia, doradztwo i inne formy animujące powstawanie nowych inicjatyw obywatelskich.