Aktywni 30+

2021-01-08 08:08
Aktywni 30+

WKK Szkolenia i Edukacja Sp. z o.o. - firma szkoleniowa z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów i organizacji szkoleń - informuje, że od dnia 1 listopada 2020 r. na terenie województwa małopolskiego realizuje projekt pt.: „AKTYWNI 30+” skierowany do 156 osób w strukturze:

• 94 osoby - bierne zawodowo
  • 62 osoby – bezrobotne

w wieku powyżej 29 roku życia zamieszkujące na terenie jednego z powiatów woj. małopolskiego: wielicki, suski, Tarnów, wadowicki, brzeski, gorlicki, chrzanowski, nowosądecki, tatrzański, dąbrowski, nowotarski, proszowicki, oświęcimski, tarnowski, limanowski, olkulski, w tym:

• min. 24 osoby w wieku 50 +
  • min. 19 osób długotrwale bezrobotnych
  • min. 94 kobiety
  • min. 10 osób niepełnosprawnych
  • min. 62 osoby o niskich kwalifikacjach

Biorąc pod uwagę trudną sytuację na rynku pracy zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie procesu rekrutacji poprzez upowszechnianie informacji o projekcie wśród osób spełniających warunki uczestnictwa w projekcie.

W ramach bezpłatnego wsparcia oferujemy:

• Diagnozę indywidualnej sytuacji Uczestniczek / Uczestników Projektu wraz z opracowaniem/aktualizacją Indywidualnego Planu Działania;
  • Pośrednictwo pracy;
  • Warsztaty efektywnego poszukiwania pracy
  • Wsparcie psychologiczne
  • Szkolenie zawodowe zakończonego egzaminem zewnętrznym oraz możliwością uzyskania uznanego na rynku certyfikatu
  • 3-miesięczny płatny staż.

Dla Uczestniczek / Uczestników Projektu zapewniamy:

• zwrot kosztów dojazdu
  • bezpłatne materiały szkoleniowe,
  • profesjonalną kadrę trenerską,
  • stypendium szkoleniowe
  • catering podczas szkoleń zawodowych,
  • stypendium stażowe
  • ubezpieczenie

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 - 2020.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z pracownikami biura projektu:

Biuro projektu ""AKTYWNI 30+"
ul. Okrężna 4A
33 - 100 Tarnów