Pierwszy mały mieszkaniec Powiatu urodzony w brzeskim szpitalu

2021-01-04 09:49
Pierwszy mały mieszkaniec Powiatu urodzony w brzeskim szpitalu

2 stycznia o godzinie 19:57 powitaliśmy na świecie Zbigniewa Tadeusza! To pierwszy mały mieszkaniec Powiatu Brzeskiego urodzony w szpitalu powiatowym w Brzesku.

Zbysio to drugi synek i czwarte dziecko pani Moniki Wilk z Brzeska. Dumna mama czuje się dobrze. Chłopczyk waży prawie 3 kg - jest zdrowy i silny

Niestety w tym roku, z uwagi na sytuację epidemiczną, Starosta Brzeski Andrzej Potępa nie mógł odwiedzić Zbysia i jego mamy i osobiście im pogratulować. Jednak tradycyjny upominek - wyprawkę z wieloma praktycznymi rzeczami dla rodziców i maleństwa oraz list gratulacyjny z życzeniami, w imieniu Starosty wręczyli Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Brzesku lek. med. Szczepan Bartkiewicz wraz z panią doktor Agnieszką Golis-Tomalą oraz personelem medycznym.

Serdecznie gratulujemy rodzicom i życzymy wiele codziennych powodów do rodzicielskiej dumy, a małemu Zbysiowi radosnego i beztroskiego dzieciństwa.