Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem

2013-06-18 09:35
Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem

Przedmiotem najmu są pomieszczenia oznaczone: nr 018 o powierzchni łącznej 22,05 m2 i nr 020 o powierzchni łącznej 46,36 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, służących jako dostęp do tych pomieszczeń, zlokalizowanych na parterze (segment B) w budynku administracyjnym, usytuowanym na działce ewidencyjnej nr 2260/4 o pow. 0,8047 ha, położonej w Brzesku, przy ul. Piastowskiej 2B, będącym własnością Powiatu Brzeskiego.

WYKAZ