Kurs fotografii produktowej dla nauczycieli

2020-12-14 18:21
Kurs fotografii produktowej dla nauczycieli

Wraz z początkiem grudnia sześcioro nauczycieli Technikum im. Józefa Piłsudskiego uczestniczyło w kursie w Krakowskiej Szkole Filmowej im. W. J. Hasa w Krakowie, na którym poznali tajniki profesjonalnej fotografii produktowej.

Fotografia produktowa to jeden z najlepiej sprzedających się rodzajów fotografii. Nie należy ona do najprostszych dziedzin, wymaga jednak dużej wiedzy i ogromnej cierpliwości oraz staranności.

Zdjęcia wykonane tą metodą można wykorzystywać we wszelkich materiałach promocyjnych na stronie internetowej, w katalogach, na ulotkach, a także billboardach.

Źródło: Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku