Międzymiastowe Wiosenne Mistrzostwa Taneczne Przedszkolaków 2013

2013-06-14 11:43
Międzymiastowe Wiosenne Mistrzostwa Taneczne Przedszkolaków 2013
Organizowany Turniej Tańca Towarzyskiego dla Przedszkolaków ma na celu prezentacje nabytych przez dzieci umiejętności tanecznych w przyjaznej atmosferze i w poczuciu zdrowej rywalizacji.
Impreza ma na celu popularyzację tańca towarzyskiego jako formy aktywnego i ciekawego spędzania wolnego czasu zarówno przez dzieci, młodzież, a także dorosłych.
Udział w tego typu wydarzeniu to wspaniała rozrywka dla całej rodziny.
Zachęcamy do wzięcia udziału i kibicowania parom turniejowym podczas ich występów.

Serdecznie zapraszamy!!!!