Powiat Brzeski e-Sport Cup 2021! STARTUJEMY!

2020-12-10 13:47
Powiat Brzeski e-Sport Cup 2021! STARTUJEMY!

Startujemy z kolejną edycją Powiat Brzeski E-Sport Cup.

Już w poniedziałek ruszają zapisy, które odblokują dla Was kody dostępu (liczba kodów ograniczona). Od tego momentu do 10 stycznia włącznie możecie do woli ćwiczyć trasy, testować samochody i poprawiać swoje czasy.

Przygotowaliśmy pięć finałowych wyścigów! Pierwszy z nich rozpoczyna się 11 stycznia o godzinie 19:00. Jednak, co istotne, warto przed każdym wyścigiem wcześniej zalogować się na serwerze i wziąć udział w treningach (godz. 18:00) oraz kwalifikacjach (18:30). Wynik uzyskany w kwalifikacjach będzie miał wpływ na pozycję startową w wyścigu finałowym.

Szczegółowe informacje dotyczące wyścigów oraz o tym, jak dołączyć do gry, dostępne są w zakładce Regulamin.

Powiat Brzeski E-Sport Cup 2021 przenosi naszych Uczestników na tory najbardziej realistycznej, dynamicznej, zaawansowanej graficznie i technologicznie gry wyścigowej na naszej planecie. PROJECT CARS stworzona została przez graczy, a testowana jest przez prawdziwych kierowców wyścigowych. To najczęściej wybierana gra przez zawodowców e-sportowych.

Do wygrania atrakcyjne nagrody! Dla Zwycięzcy konsola Xbox One S z padem w zestawie. Wicelider otrzyma kierownicę Hori Racing Wheel – w pełni konfigurowalną i przede wszystkim autentyczną kierownicę wyścigową APEX. Z kolei zdobywca trzeciego miejsca będzie mógł cieszyć się znakomitym dźwiękiem słuchawek Microsoft Xbox One Stereo Headset.

Serdecznie zapraszamy na tor!

WEJDŹCIE DO GRY! - ZAPISZ SIĘ JUZ DZIŚ!

e-sport cup 2021