Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

 

Małopolski Dzień Osób Niepełnosprawnych on-line 2020

2020-11-27 11:19
Małopolski Dzień Osób Niepełnosprawnych on-line 2020

Przed nami obchody Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne grudniowe obchody będą wyjątkowe! Nie możemy się spotkać i świętować razem, dlatego Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca do świętowania wirtualnego.

W grudniu świętujemy on-line!

Nawiązując do Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego 3 grudnia po raz kolejny świętować będzie cała Małopolska! W tym trudnym dla nas wszystkich okresie zwróćmy uwagę społeczeństwa na problemy osób z niepełnosprawnościami oraz trudności, z którymi borykają się w życiu codziennym. Zachęcamy do śledzenia profilu Oddziału Małopolskiego na Facebooku, gdzie będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące wirtualnych obchodów.

Co należy zrobić? Udostępnij życzenia i oznacz hasztagiem!

Nagraj film lub zrób zdjęcie z życzeniami z okazji 3 grudnia - Dnia Osób Niepełnosprawnych. Życzenia udostępnij na Facebooku i oznacz #MałopolskiDzieńOsóbNiepełnosprawnych2020 oraz #MDON2020. Udostępnimy je na naszym profilu! Życzenia możesz również przesłać na adres: krakow@pfron.org.pl z dopiskiem „Życzenia MDON2020” w tytule. Nie możemy się spotkać, ale mimo to możemy razem świętować! Niech to wspólne wirtualne święto zapełni media społecznościowe pięknymi życzeniami i serdecznością! Do świętowania zapraszamy wszystkich!

W grudniu świętujmy razem!

Od 2016 roku z inicjatywy Oddziału Małopolskiego na terenie całego województwa w grudniu odbywały się spotkania organizowane w ramach obchodów Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenia były okazją do podsumowania roku oraz uhonorowania osób i organizacji za ich szczególne osiągnięcia oraz działania na rzecz osób niepełnosprawnych w Małopolsce. Tegoroczne święto on-line będzie okazją do uhonorowania Laureatów wojewódzkiego etapu XVIII edycji Konkursu plastycznego, organizowanego przez PFRON, Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. „Tajemnica mojej wyobraźni”.

Teraz świętujmy wirtualny Małopolski Dzień Osób Niepełnosprawnych - świętujmy z wielką nadzieją, że wszyscy razem spotkamy się w przyszłym roku! Już dziś zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Jeżeli chcesz, żeby Twoje życzenia z okazji Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych znalazły się na naszym profilu na Facebooku, oznacz je w mediach społecznościowych: #MałopolskiDzieńOsóbNiepełnosprawnych2020 oraz #MDON2020 lub prześlij je na adres: krakow@pfron.org.pl z dopiskiem „Życzenia MDON2020” w tytule.

Źródło: Małopolski Oddział PFRON