Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

2020-11-17 15:17
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Starosta Brzeski zawiadamia, że zostało wszczęte postępowanie administracyjne zmierzające do wydania decyzji zezwalającej na odstrzał redukcyjny zwierzyny łownej szczególnie zagrażającej prawidłowemu funkcjonowaniu obiektów użyteczności publicznej tj. 50 sztuk dzików bytujących na terenie działek nr 1468 w msc. Łęki będącej własnością Skarbu Pastwa a w użytkowaniu Gminy Borzęcin,  nr 1408, 1386, 1583/3 w msc. Łęki będących własnością Gminy Borzęcin a gospodarowanych przez Wójta Gminy Borzęcin, nr 1079/3 w msc. Łęki będącej własnością Gminy Borzęcin a w użytkowaniu Szkoły Podstawowej w Łękach, nr 1493 w msc. Łęki (błędnie ujętej we wniosku jako położona w msc. Przyborów) będącej własnością samoistną Skarbu Państwa a w trwałym zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Brzesku oraz nr 1076 w msc. Łęki będącej własnością Skarbu Państwa a w trwałym zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Brzesku oraz na terenie działki nr 2341 położonej w msc Przyborów, gmina Borzęcin, będącej własnością samoistną Gminy Borzęcin a gospodarowanej przez Wójta Gminy Borzęcin.

ZAWIADOMIENIE