III MAŁOPOLSKIE DNI JANA PAWŁA II - BRZESKO 23.06.2013 r.

2013-06-07 11:16
III MAŁOPOLSKIE DNI JANA PAWŁA II   -  BRZESKO 23.06.2013 r.

Wydarzenie ma na celu wspomnienie o naszym Wielkim Rodaku, i będzie miało charakter radosnej, rodzinnej, bezalkoholowej imprezy plenerowej podczas której tańcem, śpiewem i wspólną zabawą uczcimy Naszego Papieża. Organizatorzy przygotowali bardzo różnorodny program, na który składają się koncerty utalentowanych artystów oraz wystawy, prezentacje i konkursy z nagrodami.  Wydarzeniu będzie towarzyszyć połączona z degustacją, prezentacja produktów żywnościowymi o uznanej wysokiej jakości oraz stoiska promujące walory turystyczne Małopolski i Pomorza. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować przygotowanej przez mistrzów kuchni  ulubionej  potrawy Bł. Jana Pawła II. Świętowanie zakończy koncert znakomitego krakowskiego barda - Grzegorza Turnaua.
Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Parafia NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku.