KOMUNIKAT PZO w Brzesku

2020-10-20 16:00
KOMUNIKAT PZO w Brzesku

W związku z istniejącym stanem epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów, jak i urzędników, z dniem 21 października zawiesza się bezpośrednią obsługę klienta przez pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Brzesku. Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie.

Kontakt z Powiatowym Zespołem będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do Państwa dyspozycji pozostają numery tel.: 14 686 41 15, 14 663 05 48

Kontakt osobisty z pracownikami będzie możliwy wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Przewodniczący Powiatowego Zespołu
do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności