UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT nr 1

2020-10-20 11:37
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT nr 1

Komunikat Starosty Brzeskiego oraz Burmistrza Brzeska o tymczasowym zawieszeniu bezpośredniej obsługi klienta

W związku z potwierdzonym ogniskiem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku ww. instytucje zawieszają bezpośrednią obsługę klienta od 21.10.2020 do odwołania. Bezpośrednia obsługa interesantów zostanie przywrócona w możliwie najszybszym terminie.

Wszelkie sprawy urzędowe prosimy załatwiać telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem platformy ePUAP. Dane teleadresowe poszczególnych wydziałów są dostępne na oficjalnych stronach internetowych instytucji:

Ponadto do Państwa dyspozycji przed wejściem głównym do urzędu znajduje się skrzynka podawcza na wnioski oraz inne składane dokumenty.

W tej trudnej i wyjątkowej sytuacji liczymy na Państwa zrozumienie. W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

Kontakt:
Strostwo Powiatowe w Brzresku:
tel. tel. (14) 663 31 11, fax (14) 663 23 43
e-mail: sp@powiatbrzeski.pl, sekretariat@powiatbrzeski.pl
adres na platformie ePUAP: /0398dqqqoz/skrytka

komunikat dotyczący zawieszenia bezpośredniej obsługi klientów