Stan i potrzeby małopolskiej turystyki

2020-10-19 15:32
Stan i potrzeby małopolskiej turystyki

Szanowni Państwo,

Małopolska Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Miastem Kraków oraz Województwem Małopolskim zachęca małopolskich przedsiębiorców do udziału w badaniu ankietowym w formule on-line. Badanie ma na celu zidentyfikowanie obecnego stanu branży turystycznej oraz rzeczywistych oczekiwań i potrzeb podmiotów działających w branży turystycznej (głównie w zakresie promocji).

Z związku powyższym gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety umieszczonej TUTAJ, do końca dnia 21 października br. (środa). Wyniki badania pomogą w przygotowaniu działań związanych z pobudzaniem przyjazdowego ruchu turystycznego do Krakowa i Małopolski.W trosce o rzetelne wyniki badań - w przypadku pytań wielokrotnego wyboru - uprzejmie prosimy o ustosunkowanie się do wszystkich wymienionych opcji zgodnie z dostępnymi możliwościami odpowiedzi.

Ankieta jest dopasowana do urządzeń mobilnych ale najwygodniej wypełnia się ją poprzez komputer.

Źródło: Małopolska Organizacja Turystyczna