KOMUNIKAT - zmiany w funkcjonowaniu Wydziału Geodezji

2020-10-09 11:14
KOMUNIKAT - zmiany w funkcjonowaniu Wydziału Geodezji

Informujemy, że w związku z zagrożeniem wynikającym z zakażenia wirusem COVID-19, w celu osobistego załatwienia sprawy (wszystkich) w Wydziale Geodezji i Kartografii w Starostwie Powiatowym w Brzesku konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu pod numerem telefonu 14 663 58 68.

W zakresie wniosków o udostępnienie materiałów zasobu (np. mapa zasadnicza, ewidencyjna) oraz wnioski o wypis i wyrys z operatu ewidencyjnego informujemy, że wnioski można składać:

1. elektronicznie za pomocą e-usługi na geoportalu (szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ).
  2. osobiście – po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu – w Wydziale GK istnieje możliwość dokonania płatności kartą za wnioskowane materiały zasobu i wypisy.
  3. pocztą – w tym przypadku, dla usprawnienia obsługi Państwa wniosku, należy na wniosku podać czytelnie (najlepiej drukowanymi literami) adres e-mail do kontaktu, wnioski do pobrania pod linkiem .

Szczegółowe informacje dotyczące obsługi wniosków o udostępnienie materiałów zasobU: KLIKNIJ TUTAJ

UWAGA – ważne informacje:

• Niedopuszczalne prawnie jest złożenie wniosku telefonicznie.
  • Kasa w budynku Urzędu przy ul. Głowackiego 51, Brzesko jest nieczynna, w Wydziale Geodezji i Kartografii istnieje możliwość dokonania płatności kartą za wnioskowane materiały zasobu i wypisy.
  • Przy załączeniu do wniosku pełnomocnictwa, ewentualna opłata za pełnomocnictwo jest wnoszona na konto Urzędu Miasta Brzeska - kasa w budynku Urzędu Miasta Brzeska przy ul. Głowackiego 51 jest nieczynna, nie jest możliwe uiszczenie opłaty w Wydziale Geodezji i Kartografii tut. Starostwa – (w związku z tym zachęcamy do złożenia wniosku elektronicznie – w takim przypadku pracownik przy rozpatrywaniu wniosku poinformuje o konieczności wniesienia opłaty za pełnomocnictwo, opłatę można dokonać przelewem i załączyć wygenerowany plik potwierdzenia dokonania opłaty do e-wniosku).
  • Osoby, które planują wizytę w Wydziale Geodezji i Kartografii w związku z wyłożeniem do publicznego wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego dla obrębów Jasień i Okocim w jednostce ewidencyjnej Brzesko-obszar wiejski będą wpuszczane do budynku Urzędu bez konieczności wcześniejszego umówienia terminu.