Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Wakacje na sportowo z CANPACK Okocimski Brzesko

2020-09-11 13:57
Wakacje na sportowo z  CANPACK Okocimski Brzesko

Minione wakacje to dla Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko czas wypełniony szeregiem różnorakich zajęć sportowych, jak również czas aktywnego wypoczynku najmłodszych mieszkańców Powiatu Brzeskiego. Podczas ostatnich dwóch tygodni sierpnia przeprowadzony został szereg zajęć sportowych nie tylko dla najmłodszych adeptów piłki nożnej, ale również dla wszystkich dzieci chętnych do aktywnego i intensywnego pożegnania wakacji.

Zorganizowane spotkania odbywały się na obiektach klubowych oraz obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas spotkań nie brakowało zabaw z piłką nożną, podczas których dzieci rozwijały swoje umiejętności sportowe i ruchowe. Radość i zaangażowanie dzieci była ogromna. Uczestnicy mieli także możliwość gry w kręgle oraz koszykówkę, która cieszyła się równie dużym zainteresowaniem. W czasie zabaw, rozgrywek i spotkań dzieci były pod opieką wykwalifikowanych trenerów naszej Akademii, którzy każdego dnia, pełni zaangażowania, urozmaicali każdą aktywność. W czasie sportowych spotkań uczestnicy mogli wzmocnić swoje siły pysznymi, zdrowymi kanapkami, drożdżówkami oraz wodą mineralną.

Na pamiątkę uczestnictwa w "Pożegnaniu wakacji z CanPack Okocimski Brzesko" wszyscy młodzi sportowcy otrzymali okolicznościowe smyczki do kluczy oraz bidony filtrujące wodę, których zaletą jest między innymi ochrona środowiska. Bidony to ekologiczne rozwiązanie pozwalające ograniczyć liczbę produkowanych plastikowych odpadów.

W ostatnim dniu na stadionie głównym przy ul. Okocimskiej na dzieci czekało całe mnóstwo atrakcji. Odbyły się zawody sportowe z licznymi nagrodami, które przygotował i przekazał Powiat Brzeski. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla Starosty Powiatu Brzeskiego Pana Andrzeja Potępy za życzliwość i wsparcie. Atrakcje, jakie czekały w tym dniu na najmłodszych to między innymi: dmuchana zjeżdżalnia wielki traktorek, wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, puszczanie baniek. Sportowe zmagania urozmaicały Panie animatorki, które przygotowały zabawy i wiele atrakcji dla dzieci. Pod koniec spotkania wszystkim wręczono pyszne lody i odblaskowe opaski, które z pewnością przydadzą się przed zbliżającą się jesienią.

Sportowe pożegnanie wakacji z AP CanPack Okocimski Brzesko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dopisywała pogoda, a na twarzach dzieci widać było radość, uśmiech oraz zadowolenie z faktu, w jaki sposób mogą spędzić swoje ostatnie wolne dni. Miejmy nadzieję, że taka forma pożegnania wakacji na stałe wpisze się w kalendarz AP CANPACK Okocimski, a frekwencja w przyszłości będzie jeszcze większa.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim trenerom oraz trenerkom, którzy poświęcili swój czas oraz pełni zaangażowania organizowali zabawy i zajęcia uczestnikom. Podziękowania należą się również wszystkim rodzicom oraz osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się w pomoc przy organizacji imprezy. Najważniejsze podziękowania kierujemy w stronę tych najmłodszych, bez których to wszystko by się nie odbyło. Do zobaczenia za rok, ale wcześniej do zobaczenia na treningach oraz meczach AP CANPACK Okocimski Brzesko.

podsumowuje dyrektor Akademii Marcin Jurkiewicz.

Biało-zielona rodzina zawsze razem!

Źródło: AP CANPACK Okocimski Brzesko

Zobacz galerię