INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:128

Stopień zagrożenia: 2

Ważność: od godz. 00:00 dnia 07.09.2020 do godz. 11:00 dnia 07.09.2020

Obszar: Województwo małopolskie

Przebieg: W związku z prognozowanymi i występującymi intensywnymi opadami deszczu na rzekach woj. małopolskiego spodziewane są dalsze wzrosty poziomu wody, lokalnie gwałtowne, do strefy stanów wysokich z możliwością przekroczeń stanów ostrzegawczych. W zlewniach zurbanizowanych mogą wystąpić podtopienia. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 70%.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 70%

Uwagi: W sytuacji istotnych zmian w czasie lub przebiegu zjawiska informacja może ulec zmianie.

Dyżurny synoptyk hydrolog: Anna Śmiech