Turystyczne Skarby Małopolski 2020

2020-08-06 09:14
Turystyczne Skarby Małopolski 2020

Zachęcamy do zgłaszania kandydatur miejsc, wydarzeń, obiektów, które są w Państwa opinii prawdziwymi Skarbami naszego Regionu.

Kandydatów można zgłaszać w 6 kategoriach:

• Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna
  • Najciekawszy szlak turystyczny
  • Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne
  • Unikatowa atrakcja turystyczna
  • Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi
  • W gościnie – obiekt kulinarny

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Konkurs przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, samorządów gospodarczych, stowarzyszeń i fundacji turystycznych, przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych (np. właścicieli obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorów imprez i wydarzeń turystycznych) oraz zarządców szlaków.

Termin składnia kandydatur upływa – 18 sierpnia br. o godz. 23.59

Zgłoszeń można dokonać na stronie internetowej konkurs.visitmalopolska.pl. Tam również dostępne są regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

Źródło: www.konkurs.visitmalopolska.pl