Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!

2020-08-05 13:58
Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!

Chcemy, aby grupa była miejscem spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy branżą turystyczną, samorządem województwa małopolskiego i instytucjami działającymi w turystyce, którzy chcą działać na rzecz rozwoju i aktywizacji czasu wolnego.

Grupa Facebookowa jest częścią startującej kampanii „Małopolska. Poznajmy się!”, której celem jest aktywizacja mieszkańców Polski do realizacji podróży turystycznych do Małopolski.

Kampania „Małopolska. Poznajmy się!” to doskonała okazja do promocji Państwa obiektów i ofert. Wiemy, że tworzycie nowe propozycje wycieczek, unowocześniacie swoje obiekty i oferty, kreujecie rozwiązania ułatwiające podróże w czasie pandemii. Podzielcie się z nami swoimi osiągnięciami, pomysłami i ofertami. Najlepsze zaprezentujemy całej Polsce!

Jak dołączyć do grupy?

Grupa przeznaczona jest dla przedstawicieli branży turystycznej, podmiotów i organizacji działających na rzecz rozwoju i promocji turystyki w Małopolsce i ma charakter zamknięty, więc aby wyświetlić jej zawartość, należy wysłać prośbę o dołączenie klikając przycisk „+Dołącz do grupy”.

Zachęcamy do dołączenia wszystkie zainteresowane podmioty. Liczymy na Państwa aktywność – pokażmy piękno Małopolski od nieznanej dotąd strony, pochwalmy się razem lokalnymi sekretami, a przede wszystkim - poznajmy się!