ZAWIADOMIENIE - scalenia w Mokrzyskach

2020-08-04 12:56
ZAWIADOMIENIE - scalenia w Mokrzyskach

Starosta Brzeski zawiadamia, iż w dniu 24.08.2020 r. (poniedziałek), o godz. 1530 w budynku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mokrzyskach, ul. Kościelna 1, odbędzie się zebranie Uczestników postępowania scaleniowego, prowadzonego na obszarze wsi Mokrzyska, w związku z budową autostrady A-4.

Celem zebrania jest odczytanie decyzji Starosty Brzeskiego, zatwierdzającej projekt scalenia gruntów położonych w części wsi Mokrzyska.

ZAWIADOMIENIE