Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Odwiedź Polski e-bazarek - kup polską żywność lub sprzedaj swoje produkty

2020-08-04 09:13
Odwiedź Polski e-bazarek - kup polską żywność lub sprzedaj swoje produkty

Polski e-bazarek to doskonała bezpłatna promocja naszych rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, twórców rękodzieła i kół gospodyń wiejskich oraz doskonałe miejsce na zakupy. To również możliwość tworzenia krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami a konsumentami. 

Polski e-bazarek działa od niedawna, ale już pomaga tysiącom producentów, a do wyboru są niezliczone ilości produktów. Wszystkie pochodzą z polskiej wsi. W ten sposób producenci mogą szybko docierać do klientów i podratować swój budżet w trudnym dla wszystkich czasie. Ogłoszenia na e-bazarku są darmowe. Niektórzy sprzedali już na nim wszystko, co mieli do zaoferowania.

Rejestracji, w celu przedstawienia swojej oferty, można dokonać wchodząc na stronę www.polskiebazarek.pl i wybierając odpowiednie województwo.

Równie proste są zakupy na Polskim E-bazarku - zobacz

Działalność serwisu to pomoc mieszkańcom obszarów wiejskich w sprzedaży wytworzonych produktów i usług oraz realizacja hasła „CUDZE CHWALICIE, SWOJE POZNAJCIE”.

E-bazarek jest rozwinięciem inicjatywy Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa rolniczego. Strona istnieje dzięki współpracy wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego oraz Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu.

polski e-bazarek - plakat