Trwa inwestycja na północy Powiatu

2020-07-30 09:24
Trwa inwestycja na północy Powiatu

Prace na drodze powiatowej nr 1305K, łączącej Szczurową i Zaborów, postępują każdego dnia. Aura sprzyja, więc nie zwalniamy obrotów. Do końca 2020 r. wyremontowany zostanie most na Uszwicy w miejscowości Włoszyn oraz wszystkie uszkodzone przepusty pod drogą. Na całej długości trwają prace związane z poszerzeniem jezdni do 5,5 m – wykonanie koryta bez nowej nawierzchni. Dodatkowo w Szczurowej już powstaje nowy chodnik.