Nagrody Województwa Małopolskiego – Kryształy Soli i Amicus Hominum

2020-06-30 08:48
Nagrody Województwa Małopolskiego – Kryształy Soli i Amicus Hominum

Wzorem lat ubiegłych ogłoszony został konkurs o nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli” jak również konkurs o nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania kandydatur do obu nagród. Zgłoszenia do nagród będą wyrazem uznania dla organizacji pozarządowych, które w skuteczny i efektywny sposób wspierają inicjatywy służące poprawie życia mieszkańców, jak również rozwojowi wspólnoty lokalnej. Zgłoszenie do nagrody to również forma podziękowania dla liderów społecznych oraz osób, dzięki którym upowszechniane są postawy wzajemnej pomocy, wsparcia i poświęcenia dla potrzebujących, szczególnie w trudnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do ww. nagród upływa w dniu 31 lipca 2020 roku. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursów, w tym regulaminy i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej www.malopolska.pl/ngo