Efekty modernizacji na drogach powiatowych

2020-06-29 08:46
Efekty modernizacji na drogach powiatowych

Nowa, wzmocniona nawierzchnia, utwardzone pobocza, nowe chodniki, wyniesione skrzyżowania i przejścia dla pieszych - tak prezentują się dosłownie przed chwilą zakończone inwestycje na drogach powiatowych w Gminie Borzęcin i Gminie Dębno. W ramach projektu gruntownie zmodernizowaliśmy niemal 6 kilometrów przy koszcie całkowitym sięgającym ponad 4 mln złotych. Profesjonalnie przygotowane wnioski o dofinansowanie przez Zarząd Ddróg Powiatowych zagwarantowały 80% dotację z Funduszu Dróg Samorządowych.