ZAWIADOMIENIE - zebranie uczestników scalania gruntów

2020-06-19 09:55
ZAWIADOMIENIE - zebranie uczestników scalania gruntów

Zawiadomienie z dnia 18.06.2020 r., znak: GK-II.661.2.2014.KM o zebraniu Uczestników scalenia gruntów, przeprowadzanego na obszarze wsi Strzelce Wielkie, gmina Szczurowa. Celem zebrania jest podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad szacunku gruntów.

Operacja pn. „Scalenie gruntów położonych na obszarze wsi Strzelce Wielkie, gmina Szczurowa” jest objęta pomocą finansową przyznaną przez Samorząd Województwa Małopolskiego, na operację typu „Scalenie gruntów” w ramach działania „Wsparcie na inwestycję związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa”, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ZAWIADOMIENIE