Uczniowie z Brzeska na Festiwalu Zawodów

2013-04-11 10:52
Uczniowie z Brzeska na Festiwalu Zawodów Targi Edukacyjne są swego rodzaju programem doradztwa zawodowego dla gimnazjalistów, aby mogli świadomie planować swój dalszy rozwój i karierę. Pilotażowy festiwal miał na celu prezentację różnych zawodów na tzw. otwartych wyspach, gdzie zwiedzający uczniowie mogli sprawdzić się w ulubionych dziedzinach oraz zapoznać się z nowoczesnym sprzętem i technologiami. Ważnym było również uzyskanie informacji na temat zalet i wad danego fachu.

Targi Edukacyjne to inspiracja zaczerpnięta z corocznego Mundialu Zawodów, odbywającego się w Lyonie.